Душові з розпашними дверима

Target Platinum™ Collection. Гарантія ‑ 10 років!


Душові двері для ніші

4 743 грн
Замовити розрахунок
Душова з нерухомим склом (петля до стіни)

8 287 грн
Замовити розрахунок
Душова з нерухомим склом (петля до скла)

9 437 грн
Замовити розрахунок
Душова з двома нерухомими стеклами

13 327 грн
Замовити розрахунок

Кутові розпашні душові кабіни

Target Platinum™ Collection. Гарантія ‑ 10 років!


Кутова душова з одними дверима

11 137 грн
Замовити розрахунок
Кутова душова (петля до скла)

14 778 грн
Замовити розрахунок
Кутова душова з двома дверима

17 825 грн
Замовити розрахунок
П'ятикутні душові

14 027 грн
Замовити розрахунок

У нас є система знижок до -20%, в залежності від Вашого регіону і вибору варіанта установки.
Дізнайтеся розмір своєї знижки:

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ

Про нас

Sky Construction є однією з лідерів ринку України з інсталяції скляних конструкцій. Висока якість матеріалів, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта — наші головні принципи в роботі.

Виконання робіт у стислі терміни

У нас власне виробництво, свій склад фурнітури і матеріалів, кваліфіковані фахівці, це дає нам можливість виконувати замовлення в дуже стислі терміни.

Мінімальна вартість

Своє виробництво, власна складська програма і великі обсяги замовлень дозволяють нам пропонувати одні з найнижчих цін на ринку.

Гарантія високої якості

Система контролю якості на виробництві та професійні монтажні бригади гарантують довгий термін служби наших конструкцій.

Відео - як ми встановлюємо душові

Скляні двері в душову

Двері в душі можна назвати однією з найважливіших функціональних складових кабіни або ніші. Адже вони одночасно повинні захищати ванну кімнату від бризок і, при цьому, зберігати тепло всередині кабінки. Крім того, через постійне відкривання і закривання, їх конструкція повинна бути досить витривалою, щоб з часом експлуатаційні характеристики не псувалися.

Основні переваги душових кабін з загартованого скла:

  • Стійкість до навантажень. Матеріал, який використовується для виробництва, стійкий до різного роду механічних пошкоджень, не боїться відколів і подряпин. Міцне загартоване скло практично неможливо розбити в побутових умовах, що робить його термін служби досить тривалим.
  • Простота в догляді. Поверхня скла проста для прибирання – для ідеально чистого і блискучого скла досить звичайних побутових хімічних засобів.
  • Екологічна чистота. Основа для скла, використовуваного для душових – це кварцовий пісок. Матеріал натуральний, не викликає алергічних реакцій і не впливає на здоров’я людей.

Розпашні душові двері – конструкція, аналогічна тій яка, наприклад, використовується для міжкімнатних дверей. Така проста будова дарує їм надійність – вони довговічні і добре виконують свої функції. Найзручніше, якщо такі двері відкриваються назовні, але можна і всередину кабінки. Найчастіше вибираються для просторих ванних кімнат, оскільки для руху полотна таких дверей при відкритті/закритті потрібно багато місця.