Душові з розсувними дверима

Target Platinum™ Collection. Гарантія ‑ 10 років!


Розсувна кабіна з одними дверима

10 737 грн
Замовити розрахунок
Розсувна кабіна з одними дверима розширена

14 471 грн
Замовити розрахунок
Кутова розсувна кабіна з одними дверима

16 151 грн
Замовити розрахунок
Кутова розсувна кабіна з двома дверима

19 053 грн
Замовити розрахунок

У нас є система знижок до -20%, в залежності від Вашого регіону і вибору варіанта установки.
Дізнайтеся розмір своєї знижки:

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ

Про нас

Sky Construction є однією з лідерів ринку України з інсталяції скляних конструкцій. Висока якість матеріалів, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта — наші головні принципи в роботі.

Виконання робіт у стислі терміни

У нас власне виробництво, свій склад фурнітури і матеріалів, кваліфіковані фахівці, це дає нам можливість виконувати замовлення в дуже стислі терміни.

Мінімальна вартість

Своє виробництво, власна складська програма і великі обсяги замовлень дозволяють нам пропонувати одні з найнижчих цін на ринку.

Гарантія високої якості

Система контролю якості на виробництві та професійні монтажні бригади гарантують довгий термін служби наших конструкцій.

Фото наших робіт. Розсувні конструкції

Відео - як ми встановлюємо душові

Двері для душу розсувні

Душові кабіни зі скла просто створені для сучасних інтер’єрів. Найчастіше на цьому матеріалі зупиняють вибір в тих ситуаціях, коли є необхідність візуально розширити простір ванної кімнати і заощадити квадратні метри. Адже завдяки прозорості скла, розсувна душова не краде освітлення, якого у ванній кімнаті і без того, часто, небагато. Розсувні скляні двері займають мало місця, як і вся конструкція душової.

Щоб душові двері були стійкі до випадкових ударів або пошкоджень, були безпечні для здоров’я людини, при цьому вписувалися в інтер’єр і легко відкривалися, перед вибором слід звернути увагу на їх конструктивні особливості. Різновиди дверей для душової зі скла: розпашні, розсувні, складні.

Розсувні двері для душу – одне або два полотна двері переміщуються на роликах уздовж стінок душової. Особливість такого механізму в тому, що він повинен працювати максимально плавно і безшумно. Підійде для ванної кімнати, де необхідно економити простір.

Складні двері – ще один вибір для невеликих ванних кімнат. Такі двері з двох і більше стулок складаються гармошкою і не займають багато місця.